Goobay | 41082 Ultra High Speed HDMI Cable | HDMI | 1 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.013 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6400 pc(s) |
| PET | 3 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | 41082 Ultra High Speed HDMI Cable |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Tüüp | HDMI |
| Volume (m3) | 0.000135 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








