Goobay 52859 Mini DisplayPort adapter cable 1.2, gold-plated, 2m
- TootjadGoobay
- Mudel: 52859
- Saadavus: 5
-
8€
Goobay 52859 Mini DisplayPort adapter cable 1.2, gold-plated, 2m
| All | |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Muud funktsioonid | for connecting an Apple Mac to a DisplayPort monitor and more MacBooks and desktop computers such as Mac Minis can be connected to a DisplayPort monitor plug with lock for secure connections gold contacts for enhanced signal transmission max. resolution: |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| PET | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | DP to mini-DP |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay 52859 mini displayport adapter cable 12, gold-plated, 2m, 52859, goobay, audiovideo kaablid

