Goobay | DVI-D FullHD cable Dual Link, nickel plated | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) | DVI t
- TootjadGoobay
- Mudel: 93573
- Saadavus: 5
-
7€
Goobay | DVI-D FullHD cable Dual Link, nickel plated | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) | DVI to DVI | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Muud funktsioonid | DVI cable support digital video transmission from PC to monitor supports resoloution higher than Full HD 1080p (1920 x 1080) up to nickel plated |
| Net weight | 0.165 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Bulk |
| Palette Qty | 2064 pc(s) |
| PET | 5.00 g |
| Pistmik 1 | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) |
| Pistmik 2 | DVI-D male Dual-Link (24+1 pin) |
| Producer | Goobay |
| Producer product name | DVI-D FullHD cable Dual Link, nickel plated |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DVI to DVI |
| Varjestuskihtide arv | 2 x |
| Volume (m3) | 0.000837375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay dvi-d fullhd cable dual link, nickel plated dvi-d male dual-link 241 pin dvi-d male dual-link 241 pin dvi t, 93573, goobay, audiovideo kaablid

