Goobay Series 2.1 8K HDMI to HDMI, 2 m
| All | |
| Brutokaal | 0.234 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 C |
| Netokaal | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 52 g |
| Producer product family | Series 2.1 8K |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000338 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: goobay series 21 8k hdmi to hdmi, 2 m, 41084, goobay, audiovideo kaablid

