Goobay | USB-C to DisplayPort Adapter Cable | 60176 | Type-C | DisplayPort | USB-C to DisplayPort | 2 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 60176
- Saadavus: 2
-
21€
Goobay | USB-C to DisplayPort Adapter Cable | 60176 | Type-C | DisplayPort | USB-C to DisplayPort | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 11 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 21 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Muud funktsioonid | Supports maximum screen resolutions of 4K 120 Hz and 8K 60 Hz without data loss |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Pistmik 1 | Type-C |
| Pistmik 2 | DisplayPort |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | USB-C to DisplayPort Adapter Cable |
| Producer product name | 60176 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Silver/Black |
| Tüüp | USB-C to DisplayPort |
| Volume (m3) | 0.000010395 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay usb-c to displayport adapter cable 60176 type-c displayport usb-c to displayport 2 m, 60176, goobay, audiovideo kaablid


