Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable, 4K CU | CA-HDMI-20CU-0200-BK | 20 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-20CU-0200-BK
- Saadavus: 3
-
45€
Lanberg HDMI M/M V2.0 Cable, 4K CU | CA-HDMI-20CU-0200-BK | 20 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 1.24 kg |
| Gross width (mm) | 280 mm |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| Net weight | 1.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 180 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | HDMI M/M V2.0 Cable, 4K CU |
| Producer product name | CA-HDMI-20CU-0200-BK |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.009576 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




