Logilink DisplayPort Cable Black DP to DP 1 m
| All | |
| Brutokaal | 0.08 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 20 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Muud funktsioonid | DisplayPort to DisplayPort Cable Connector 1: DisplayPort 20-pin male Connector 2: DisplayPort 20-pin male Transfer of audio and video signals With locking latches and gold plated connectors Supports 8K / 60 Hz and 4K / 120 Hz Bandwidth: Up to 32.4 Gbps C |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2204 pc(s) |
| Pistmik 1 | DP Male |
| Pistmik 2 | DP Male |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer product family | DisplayPort Cable |
| Producer product name | CV0119 |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DP to DP |
| Volume (m3) | 0.000392 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: logilink displayport cable black dp to dp 1 m, cv0119, logilink, audiovideo kaablid








