Camry Garment Steamer CR 5033 Handheld, 1800 W, 0.35 L, Black
- TootjadCamry
- Mudel: CR 5033
- Saadavus: 5
-
29€
Camry Garment Steamer CR 5033 Handheld, 1800 W, 0.35 L, Black
| All | |
| Brutokaal | 1.47 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 4.00 pc(s) |
| Muud funktsioonid | Vertical and horizontal steaming |
| Netokaal | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 567.50 g |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | CR 5033 |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.35 L |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry garment steamer cr 5033 handheld, 1800 w, 035 l, black, cr 5033, camry, aurutid






