ETA Steamer ETA327090000 Stephany Handheld, 1400 W, 0.32 L, 25 g/min, Black/Gold
- TootjadETA
- Mudel: ETA327090000
- Saadavus: 4
-
41€
ETA Steamer ETA327090000 Stephany Handheld, 1400 W, 0.32 L, 25 g/min, Black/Gold
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 130.00 mm |
| Brutokaal | 1.18 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 165.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 280.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.85 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | Removable water tank for easy filling Water refill indicator light Sound signalization Ergonomic handle ANTI CALC prevents limescale build-up |
| Netokaal | 0.95 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Pidev auruvoog | 25 g/min |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | ETA327090000 Stephany |
| Seadme tüüp | Handheld |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojenemisaeg | 60 s |
| Taara kaal (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Black/Gold |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.32 L |
| Võimsus | 1400 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: eta steamer eta327090000 stephany handheld, 1400 w, 032 l, 25 gmin, blackgold, eta327090000, eta, aurutid






