Philips | Steam Iron | STH3020/70 | Handheld | 1000 W | 0.12 L | 20 g/min | Dark Green
- TootjadPhilips
- Mudel: STH3020/70
- Saadavus: 5
-
47€
Philips | Steam Iron | STH3020/70 | Handheld | 1000 W | 0.12 L | 20 g/min | Dark Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Foldable Steam indicator light On/off switch |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 1.034 kg |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.909 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 223 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 125 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Steam Iron |
| Producer product name | STH3020/70 |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.125 kg |
| Toote värv | Dark Green |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.12 L |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.00388125 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips steam iron sth302070 handheld 1000 w 012 l 20 gmin dark green, sth302070, philips, aurutid








