Philips Steamer GC810/20 Handheld, 1600 W, 0.23 L, 32 g/min, Black
- TootjadPhilips
- Mudel: GC810/20
- Saadavus: 5
-
133€
Philips Steamer GC810/20 Handheld, 1600 W, 0.23 L, 32 g/min, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 243.00 mm |
| Brutokaal | 2.44 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 243.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 365.00 mm |
| Eritunnused | Steam kills up to 99.9% of bacteria |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 2.5-3 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Metal | 3.00 g |
| Muud funktsioonid | OptimalTEMP technology Drip stop Sediment removal and cleaning |
| Netokaal | 1.26 kg |
| Paber/Papp | 1146.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Pidev auruvoog | 32 g/min |
| Plastik (ilma PET-ita) | 25.00 g |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | GC810/20 |
| Seadme tüüp | Corded |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojenemisaeg | 60 s |
| Taara kaal (kg) | 1.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.23 L |
| Võimsus | 1600 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 5.00 g |
Sildid: philips steamer gc81020 handheld, 1600 w, 023 l, 32 gmin, black, gc81020, philips, aurutid





