Philips Steamer | STH5030/20 | Handheld | 1400 W | 120/200 L | 24 g/min | Marine Blue
- TootjadPhilips
- Mudel: STH5030/20
- Saadavus: 5
-
71€
Philips Steamer | STH5030/20 | Handheld | 1400 W | 120/200 L | 24 g/min | Marine Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 146 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Pidev auruvoog | 24 g/min |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | STH5030/20 |
| Soojenemisaeg | 35 s |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote värv | Marine Blue |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 120/200 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






