TEFAL | Garment Steamer | DT6130E0 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 20 g/min | Blue/White
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT6130
- Saadavus: 2
-
43€
TEFAL | Garment Steamer | DT6130E0 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 20 g/min | Blue/White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 135 mm |
| Gross weight | 1.432 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Inner carton packing Qty | 4.00 pc(s) |
| Juhtme pikkus | 2.6 m |
| Muud funktsioonid | Curls and folds are effectively eliminated in a vertical movement - without the use of an ironing board. The cast heating plate in aluminum with ceramic coating ensures great results. |
| Net weight | 1.286 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 187 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | DT6130E0 |
| Soojenemisaeg | 15 s |
| Tare weight (kg) | 0.146 kg |
| Toote värv | Blue/White |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.07 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.00924075 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal garment steamer dt6130e0 handheld 1300 w 007 l 20 gmin bluewhite, dt6130, tefal, aurutid










