TEFAL Garment Steamer | DT9814F0 AeroSteam | Handheld | 1400 W | 1 L | Green
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT9814F0
- Saadavus: 5
-
140€
TEFAL Garment Steamer | DT9814F0 AeroSteam | Handheld | 1400 W | 1 L | Green
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 1.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 86 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Garment Steamer |
| Producer product name | DT9814F0 AeroSteam |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 1 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






