TEFAL | Garment Steamer Pure Pop | DT2026E1 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 20 g/min | Yellow
- TootjadTEFAL
- Mudel: DT2026E1
- Saadavus: 5
-
49€
TEFAL | Garment Steamer Pure Pop | DT2026E1 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 20 g/min | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 1.091 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 0.777 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 199 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 114.00 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Garment Steamer Pure Pop |
| Producer product name | DT2026E1 |
| Soojenemisaeg | 15 s |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Toote värv | Yellow |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.07 L |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.004352 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







