Tristar Steamer | ST-8960 | Handheld | 1200 W | 0.11 L | 20 g/min | White
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8960
- Saadavus: 5
-
22€
Tristar Steamer | ST-8960 | Handheld | 1200 W | 0.11 L | 20 g/min | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Foldable handle Overheat protection Boil-dry protection |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 494 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 201.00 g |
| Pidev auruvoog | 20 g/min |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Steamer |
| Producer product name | ST-8960 |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 0.11 L |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




