Fixed | Tag with Find My support | FIXTAG-WH | Bluetooth | No | 11 g
- TootjadFixed
- Mudel: FIXTAG-WH
- Saadavus: 5
-
27€
Fixed | Tag with Find My support | FIXTAG-WH | Bluetooth | No | 11 g
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Kaal | 11 g |
| Kaasas kaardid | No |
| Net weight | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 126 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Fixed |
| Producer product family | Tag with Find My support |
| Producer product name | FIXTAG-WH |
| Seadme ühilduvus | iOS |
| Sisseehitatud aku | No |
| Tare weight (kg) | 0.4 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fixed tag with find my support fixtag-wh bluetooth no 11 g, fixtag-wh, fixed, lisaseadmed





