Mio MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam | GPS (satellite)
- TootjadMio
- Mudel: 5415N7490007
- Saadavus: 3
-
214€
Mio MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam | GPS (satellite)
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 156.00 mm |
| Kaasas kaardid | No |
| Net weight | 0.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 367 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product name | MiVue MP30 Dual 2.5K Rider Dash Cam |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Ühilduvad mälukaardid | Micro SD card up to 256 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mio mivue mp30 dual 25k rider dash cam gps satellite, 5415n7490007, mio, navigaatorid





