Navitel | Dashcam with 2K video quality | R480 2K | IPS display 2'' 320 240 | Maps included
- TootjadNavitel
- Mudel: R480 2K
- Saadavus: 5
-
99€
Navitel | Dashcam with 2K video quality | R480 2K | IPS display 2'' 320х240 | Maps included
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | IPS display 2'' 320 240 |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Kaardiulatus | 45+ countries (12 month license) |
| Kaasas kaardid | Yes |
| Muud funktsioonid | Magnetic mount G-sensor and parking mode NIGHT VISION sensor Dual cameras |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 469 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Dashcam with 2K video quality |
| Producer product name | R480 2K |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | SD up to 256 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




