Navitel | Dashcam with Wi-Fi | R67 2K | TFT display 0.96'' 80x160 | Maps included
- TootjadNavitel
- Mudel: R67 2K
- Saadavus: 2
-
77€
Navitel | Dashcam with Wi-Fi | R67 2K | TFT display 0.96'' 80x160 | Maps included
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | TFT display 0.96'' 80x160 |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 0.44 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kaardiulatus | 45+ countries (12 month license) |
| Kaasas kaardid | Yes |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 790 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Dashcam with Wi-Fi |
| Producer product name | R67 2K |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | SD up to 128 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: navitel dashcam with wi-fi r67 2k tft display 096 80x160 maps included, r67 2k, navitel, navigaatorid




