Navitel | GPS Navigator | E777 TRUCK | GPS (satellite) | 800 x 480 | Maps included
- TootjadNavitel
- Mudel: E777 TRUCK
- Saadavus: 5
-
160€
Navitel | GPS Navigator | E777 TRUCK | GPS (satellite) | 800 x 480 | Maps included
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 800 x 480 |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Kaardiulatus | 47 maps |
| Kaasas kaardid | Yes |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 567 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 265.60 g |
| Plastic (No PET) | 66.40 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | GPS Navigator |
| Producer product name | E777 TRUCK |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| Volume (m3) | 0.009135 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

