Navitel MR255NV smart rearview mirror equipped with a DVR
- TootjadNavitel
- Mudel: MR255NV
- Saadavus: 1
-
91€
Navitel MR255NV smart rearview mirror equipped with a DVR
| All | |
| Brutokaal | 1.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantija | 24 |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross width (mm) | 345.00 mm |
| Netokaal | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.25 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: navitel mr255nv smart rearview mirror equipped with a dvr, mr255nv, navitel, navigaatorid

