Navitel | Triple channel Full HD Dashcam | RC3 PRO | GPS (satellite) | 820 x 320 | Maps included
- TootjadNavitel
- Mudel: RC3 PRO
- Saadavus: 5
-
169€
Navitel | Triple channel Full HD Dashcam | RC3 PRO | GPS (satellite) | 820 x 320 | Maps included
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 820 x 320 |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Kaardiulatus | Maps of 45+ countries (12 month license) |
| Kaasas kaardid | Yes |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Triple channel Full HD Dashcam |
| Producer product name | RC3 PRO |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | SD up to 128 GB |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







