Mio | MiVue 802 | 2.5K 1440P | Wi-Fi | Dash cam | Audio recorder
- TootjadMio
- Mudel: 5415N5830043
- Saadavus: 5
-
109€
Mio | MiVue 802 | 2.5K 1440P | Wi-Fi | Dash cam | Audio recorder
| All | |
| Aku mahutavus | 240 mAh |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 66.00 mm |
| Gross height (mm) | 116.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Heli salvestamine | Yes |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 128 GB |
| Muud funktsioonid | Undisputable footage 1440P recording Every detail captured and stored Full HD 1080P / 60fps Crystal clear video even at high speeds 5M Sensor For optimal view and superior recording Integrated Wi-Fi 140 wide angle view To clearly capture every detail at c |
| Net weight | 0.09 kg |
| Omadused | Dash cam |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1328 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product name | MiVue 802 |
| Resolutsioon | 2.5K 1440P |
| Screen size | 2.7 " |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: mio mivue 802 25k 1440p wi-fi dash cam audio recorder, 5415n5830043, mio, pardakaamerad








