Navitel Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto) | Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto
- TootjadNavitel
- Mudel: MS850 DUAL
- Saadavus: 3
-
165€
Navitel Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto) | Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto) | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 99.00 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross weight | 1.453 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Muud funktsioonid | Front camera: Sensor IMX307 STARVISView angle 145 , Lens 6-layer Rear camera: Sensor GC2053 Night VisionView angle 140 , Lens 6-layer Memory: MicroSD card Max. 256 GB |
| Net weight | 1.375 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 219 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product name | Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto) |
| Screen size | 6.25 " |
| Tare weight (kg) | 0.078 kg |
| Tüüp | Dual dash Cam and Smart Moto device (Carplay, Android Auto) |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |











