Navitel Smart Car Device | DS1020 | Wi-Fi | Audio recorder | Bluetooth
- TootjadNavitel
- Mudel: DS1020
- Saadavus: 5
-
107€
Navitel Smart Car Device | DS1020 | Wi-Fi | Audio recorder | Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Heli salvestamine | Yes |
| Muud funktsioonid | Overwrite protection Full HD 1920 1080 Connection to brake lights when switching to reverse gear Parking lines Auto-Start G-sensor Manage via Navitel DVR Center Car Play Air Play Mirror Cast |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product family | Smart Car Device |
| Producer product name | DS1020 |
| Screen size | 10.26 " |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |














