AXAGON | A compact aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box designed for 2.5" SSD/HDD | EE25-XA6
- TootjadAXAGON
- Mudel: EE25-XA6
- Saadavus: 5
-
13€
AXAGON | A compact aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box designed for 2.5" SSD/HDD | EE25-XA6
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.161 kg |
| Gross width (mm) | 169 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | A compact aluminum USB 3.2 Gen 1 - SATA 6G external box designed for 2.5" SSD/HDD |
| Producer product name | EE25-XA6 |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.00060333 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon a compact aluminum usb 32 gen 1 - sata 6g external box designed for 25 ssdhdd ee25-xa6, ee25-xa6, axagon, lisaseadmed









