AXAGON | Compact aluminum USB 3.2 Gen 1 external box SATA intended for 3.5" HDD
- TootjadAXAGON
- Mudel: EE35-XA3
- Saadavus: 3
-
23€
AXAGON | Compact aluminum USB 3.2 Gen 1 external box SATA intended for 3.5" HDD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 0.548 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Net weight | 0.402 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 663 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 117 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | Compact aluminum USB 3.2 Gen 1 external box SATA intended for 3.5" HDD |
| Producer product name | EE35-XA3 |
| Tare weight (kg) | 0.146 kg |
| Volume (m3) | 0.002608 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon compact aluminum usb 32 gen 1 external box sata intended for 35 hdd, ee35-xa3, axagon, lisaseadmed









