AXAGON Desk Mount | STND-LR stand with 360 rotation for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Aluminum
- TootjadAXAGON
- Mudel: STND-LR
- Saadavus: 4
-
59€
AXAGON Desk Mount | STND-LR stand with 360° rotation for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Aluminum
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Angle |
| Gross depth (mm) | 59.00 mm |
| Gross height (mm) | 272.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 242.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 17.3 " |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 124.80 g |
| Plastic (No PET) | 31.20 g |
| Producer | AXAGON |
| Screen size compatibility | 10-17.3 " |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Toote nimetus | STND-LR stand with 360 rotation for laptops and tablets |
| Toote värv | Aluminum |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |











