AXAGON EE25-GTR USB-C 10Gbps - SATA 6G, 2.5" RIBBED box BLACK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1593 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 74.40 g |
| Plastic (No PET) | 18.60 g |
| Producer | AXAGON |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon ee25-gtr usb-c 10gbps - sata 6g, 25, ee25-gtr, axagon, lisaseadmed

