AXAGON Internal 2.5" box with SATA interface for M.2 SATA SSD
- TootjadAXAGON
- Mudel: RSS-M2SD
- Saadavus: 5
-
14€
AXAGON Internal 2.5" box with SATA interface for M.2 SATA SSD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4647 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.40 g |
| Plastic (No PET) | 7.60 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | Internal 2.5" box with SATA interface for M.2 SATA SSD |
| Producer product name | RSS-M2SD |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: axagon internal 25 box with sata interface for m2 sata ssd, rss-m2sd, axagon, lisaseadmed











