AXAGON STND-LRB stand with 360 rotation for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Maximum weight (capacit
- TootjadAXAGON
- Mudel: STND-LRB
- Saadavus: 4
-
59€
AXAGON STND-LRB stand with 360° rotation for laptops and tablets | Adjustable Height, Angle | 10-17.3 " | Maximum weight (capacity) 5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Angle |
| Gross depth (mm) | 272.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross weight | 1.35 kg |
| Gross width (mm) | 242.00 mm |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | Up to 260 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 17.3 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 5 kg |
| Muud funktsioonid | Lightweight and strong metal construction Anti-slip finish, which also protects the device from scratches Swivel arm mechanism (360 around its axis) Many adjustable positions Laptop surface tilt adjustment (0 180 ) Arm tilt adjustment (0 180 ) |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | AXAGON |
| Screen size compatibility | 10-17.3 " |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | STND-LRB stand with 360 rotation for laptops and tablets |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: axagon stnd-lrb stand with 360 rotation for laptops and tablets adjustable height, angle 10-173 maximum weight capacit, stnd-lrb, axagon, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused










