Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm | BC-CHA-1007 | Black
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-CHA-1007
- Saadavus: 2
-
161€
Barbecook Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm | BC-CHA-1007 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 43 cm |
| Gross depth (mm) | 740.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 12.00 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 8.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Charcoal Barbecue Loewy 45, 43 x 43 x 97 cm |
| Producer product name | BC-CHA-1007 |
| Tare weight (kg) | 3.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






