Barbecook Electric Grill E-Carlo | BC-ELE-1002 | Table | 2500 W | Green
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-ELE-1002
- Saadavus: 1
-
256€
Barbecook Electric Grill E-Carlo | BC-ELE-1002 | Table | 2500 W | Green
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Simple control knob with three heat levels Grill with raised edge Additional accessories available for even more barbecue fun |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 4.76 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Inimeste arv | 4 |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Küpsetuspind | 385 x 285 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Net weight | 4.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Electric Grill E-Carlo |
| Producer product name | BC-ELE-1002 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote mõõdud (l x k x s) | 330 x 165 x 425 mm |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






