Barbecook Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm | BC-GAS-2009
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-2009
- Saadavus: 2
-
307€
Barbecook Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm | BC-GAS-2009
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 24 x 43 cm |
| Gross depth (mm) | 710.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross weight | 34.00 kg |
| Gross width (mm) | 760.00 mm |
| Net weight | 27.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2009 |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







