BEKO Dishwasher | BDIN38542P | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficiency c
- TootjadBEKO
- Mudel: BDIN38542P
- Saadavus: 5
-
497€
BEKO Dishwasher | BDIN38542P | Built-in | Width 60 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficiency class C | Display | AquaStop function | White
| All | |
| 3rd basket | Yes |
| AquaStop-funktsioon | Yes |
| Asukohtade arvu seadistamine | 15 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 76 kWh |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 859 mm |
| Gross height (mm) | 644 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 661 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 82 cm |
| Laius | 60 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 41 dB |
| Net weight | 40.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | BDIN38542P |
| Programmide arv | 8 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Built-in |
| Volume (m3) | 0.365662556 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










