BEKO Dishwasher | DEN48530X | Freestanding | Width 60 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficienc
- TootjadBEKO
- Mudel: DEN48530X
- Saadavus: 5
-
540€
BEKO Dishwasher | DEN48530X | Freestanding | Width 60 cm | Number of place settings 15 | Number of programs 8 | Energy efficiency class D | Stainless steel
| All | |
| Asukohtade arvu seadistamine | 15 |
| Ekraan | No |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 86 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 950.00 mm |
| Gross weight | 53.80 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kiirpesu | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 60 cm |
| Loputusvahendi näidik | Yes |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 43 dB |
| Net weight | 49.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Dishwasher |
| Producer product name | DEN48530X |
| Programmide arv | 8 |
| Soolanäidik | Yes |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Freestanding |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









