BEKO Dryer Machine | B5T89243M | Energy efficiency class C | Front loading | 9 kg | Heat pump | Digital | Depth 67 cm | Steam fu
- TootjadBEKO
- Mudel: B5T89243M
- Saadavus: 5
-
580€
BEKO Dryer Machine | B5T89243M | Energy efficiency class C | Front loading | 9 kg | Heat pump | Digital | Depth 67 cm | Steam function | Black
| All | |
| Aastane energiakulu | 106 kWh |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 49.50 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 9 kg |
| Kuivatussüsteem | Heat pump |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 63 dB |
| Net weight | 48.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | BEKO |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | B5T89243M |
| Programmide arv | 14 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 67 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Trumli materjal | Stainless steel |
| Volume (m3) | 0.40 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






