Benq | LH850ST | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | Black | Laser Projector
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JT477.23E
- Saadavus: 2
-
2 256€
Benq | LH850ST | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | Black | Laser Projector
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 4000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 3000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 71.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | LH850ST |
| Saleout | Laser Projector |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.22 kg |
| Tööaeg | 20000 h |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |






