Benq LU785 Conference Room Projector | WUXGA (1920x1200) | 6000 ANSI lumens | White
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JL677.26E
- Saadavus: 2
-
3 617€
Benq LU785 Conference Room Projector | WUXGA (1920x1200) | 6000 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross weight | 14.42 kg |
| Gross width (mm) | 453.00 mm |
| Heledus | 6000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 3000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 11.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2496.00 g |
| Plastic (No PET) | 624.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | LU785 Conference Room Projector |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.15-1.9 |
| Tare weight (kg) | 3.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |











