Benq | MW550 | WXGA (1280x800) | 3600 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JHT77.13E
- Saadavus: 4
-
402€
Benq | MW550 | WXGA (1280x800) | 3600 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross height (mm) | 337 mm |
| Gross weight | 3.4 kg |
| Gross width (mm) | 166 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kaal | 2300 g |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Net weight | 2.696 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 580.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Projector For Interactive Classroom |
| Producer product name | MW550 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.55-1.7 |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02293622 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq mw550 wxga 1280x800 3600 ansi lumens white lamp warranty 12 months, 9hjht7713e, benq, projektorid





