Benq | RE6504 | 65 " | 450 cd/m | Landscape | 18/7 | Android | 8 ms
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.F9ETK.DE6
- Saadavus: 5
-
1 895€
Benq | RE6504 | 65 " | 450 cd/m² | Landscape | 18/7 | Android | 8 ms
| All | |
| Diagonaal | 65 " |
| Ekraani heledus | 450 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 1000.00 mm |
| Gross weight | 38.40 kg |
| Gross width (mm) | 1500.00 mm |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 36.40 kg |
| Operating hours/days | 18/7 |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product name | RE6504 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Signage product family | Board Essential |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: benq re6504 65 450 cdm landscape 187 android 8 ms, 9hf9etkde6, benq, suured ekraanid






