BenQ GW2790C 27 1920x1080/16:9/HDMI, DP, USB | Benq
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LNPLB.QBE
- Saadavus: 5
-
135€
BenQ GW2790C 27“ 1920x1080/16:9/HDMI, DP, USB | Benq
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Net weight | 4.40 kg |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Benq |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

