Benq LK835ST | 4K UHD (3840 x 2160) | 4000 ANSI lumens | Black
- TootjadBenq
- Mudel: LK835ST
- Saadavus: 5
-
2 639€
Benq LK835ST | 4K UHD (3840 x 2160) | 4000 ANSI lumens | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 4000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 3000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 107 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Laser Projector |
| Producer product name | LK835ST |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq lk835st 4k uhd 3840 x 2160 4000 ansi lumens black, lk835st, benq, projektorid






