Benq MA320UP | 32 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 550 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LP9LB.QB
- Saadavus: 5
-
609€
Benq MA320UP | 32 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 550 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB-A, USB-C |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 550 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Benq |
| Producer product name | MA320UP |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| USB liideste arv | 4 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















