Beyerdynamic Drum and Bass Earphones with Detachable Connection Cable | DT 71 IE | 3.5 mm | Black
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 1001387
- Saadavus: 1
-
521€
Beyerdynamic Drum and Bass Earphones with Detachable Connection Cable | DT 71 IE | 3.5 mm | Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 124 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gross width (mm) | 46 mm |
| Müravähendus | Yes |
| Net weight | 0.118 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 1073 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Drum and Bass Earphones with Detachable Connection Cable |
| Producer product name | DT 71 IE |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Tüüp | In-ear |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00068448 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: beyerdynamic drum and bass earphones with detachable connection cable dt 71 ie 35 mm black, 1001387, beyerdynamic, korvaklapid ja mikrofonid



