Beyerdynamic | DT 880 | Wired | Semi-open Stereo Headphones | On-Ear | Black, Silver
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 491322
- Saadavus: 1
-
221€
Beyerdynamic | DT 880 | Wired | Semi-open Stereo Headphones | On-Ear | Black, Silver
| All | |
| Akustiline süsteem | semi-open |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross weight | 0.765 kg |
| Gross width (mm) | 123 mm |
| Harmoonmoonutus (THD) | 0.2 % |
| Heliadapterid kaasa arvatud | 6.3 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 300 cm m |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaal | 681 g |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvakinniti | Circumaural |
| Kõrvaklappide sagedus | 5 - 35000 Hz |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 96 dB |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 600 |
| Net weight | 0.545 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 205 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Pistik | Y |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Pistmikukontaktide kate | Gold |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product name | DT 880 |
| Sagedusvahemik | 5 - 35.000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Stereo jack plug 3.5 mm (1/8") & adapter (6.35 mm) |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 100 mW |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote tüüp | Semi-open Stereo Headphones |
| Toote värv | Black, Silver |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Võimsus | 100 mW W |
| Volume (m3) | 0.0084132 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: beyerdynamic dt 880 wired semi-open stereo headphones on-ear black, silver, 491322, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

