Beyerdynamic Pro X Connection Cable for Pro X and Pro Headphones, Lightning Black
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 728519
- Saadavus: 1
-
92€
Beyerdynamic Pro X Connection Cable for Pro X and Pro Headphones, Lightning Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 160.00 mm |
| Brutokaal | 0.07 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 20.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 130.00 mm |
| Garantii | 3 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.6 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Paber/Papp | 16.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 4.00 g |
| Producer product name | Pro X Connection Cable for Pro X and Pro Headphones, Lightning |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: beyerdynamic pro x connection cable for pro x and pro headphones, lightning black, 728519, beyerdynamic, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

