Bissell 4076 CrossWave Multi-Surface Edge Accessory Kit
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 107.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 807 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 72.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product name | 4076 CrossWave Multi-Surface Edge Accessory Kit |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Ühilduvus | For CrossWave ZeroGap Technology multi-surface cleaners |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


