Bissell Cleaning Pack MultiSurface (2xDetergents+Brushroll+Filter)
- TootjadBissell
- Mudel: 2815
- Saadavus: 5
-
66€
Bissell Cleaning Pack MultiSurface (2xDetergents+Brushroll+Filter)
| All | |
| Brutokaal | 3 kg |
| Embeeded battery | No |
| Filtrite arv | 1 |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Harjade arv | 1 |
| Karbi sisu | 2 pcs 235137 BISSELL MultiSurface Detergent CrossWave/SpinWave 1 ltr, 1 pcs 235102 BISSELL Brushroll MultiSurface CrossWave, 1 pcs 235105 BISSELL Filter CrossWave |
| Netokaal | 2.58 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420 g |
| Producer product family | Cleaning Pack |
| Producer product name | MultiSurface (2xDetergents+Brushroll+Filter) |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Volume (m3) | 0.015 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell cleaning pack multisurface 2xdetergentsbrushrollfilter, 2815, bissell, tolmuimejad

